Haber

Abdüllatif Şener’i CHP’ye kimin getirdiği ortaya çıktı! Kılıçdaroğlu’nun en yakını…

  • HABER7

2018’de CHP’den milletvekili seçilen ancak 2023 seçimlerinde dışarıda bırakılan Abdüllatif Şener’in Milli Görüş kökenli oyları partilere yönlendirmek için ‘Kılıçdaroğlu’na oy vermedim’ açıklamasının yankıları sürüyor. Kemal Kılıçdaroğlu devam ediyor. CHP’de görevden alınan Abdüllatif Şener ile ilgili bilinmeyenler konuşulurken, Şener’i partiye kim getirdi?de tartışılmaya başlandı.

CHP’nin finanse ettiği medya bu konuda adeta “ Kılıçdaroğlu’nun sağ koluAteş etti.

CHP’NİN 2 NUMARALI GETİRDİĞİ ŞENER

Refah Partisi ve AK Parti takımlarında bakanlık yapan Abdüllatif Şener, 2018 seçimlerinde CHP ve Kılıçdaroğlu’na en yakın isimlerden biri olmuştu. Bülent Kuşoğlugetirdiği belirtildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu2009 yılında SSK’daki görevi sırasında Kılıçdaroğlu’nun yanında çalıştığını söyledi. Abdüllatif Şener’in kurduğu Türkiye Partisi’nin kadrolarında yer aldı. hatırlatıldı. 4 dönem CHP’li olan Kuşoğlu, Şener’i CHP’ye davet etti., Kılıçdaroğlu ikna ediciİsim gündeme geldi.

  • CHP’de “Kemal Kılıçdaroğlu’nun sesi” olarak gösterilen Bülent Kuşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığını ilk açıklayan kişi oldu. Kuşoğlu, seçimin ardından CHP liderliği için öne çıkan İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na Kılıçdaroğlu’nun görevden çekilmeyeceğini ve kendisine liderlik koltuğunu altın tepside sunacağını açıklayarak, “Yönetim kurulunda aday olun” demişti. Kongre.”

ŞENER İLE PARTİ KURDULAR

CHP’nin finanse ettiği çikolata kutusu içinde uluslararası bir şirketten yasa dışı yollardan para aldığı teziyle gündeme gelen Bülent Kuşoğlu-Abdüllatif Şener bağlantısı. cumhuriyet gazetesiifşa

cumhuriyet gazetesi editörü Zülal Kalkandelen, “ neden şaşırdın ?” başlıklı yazısında şu ifadeleri kullandı:

Cumhuriyet’in yazarı Kalkandelen, CHP’nin 2 numarası Bülent Kuşoğlu tarafından 2011 yılında FETÖ gazetesinde yayınlandı. Zamanile bir röportaj verdiğini de hatırlattı.

KAYNAK: HABER7

cavdirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu